Avantaje Invertor hibrid Solis S6-EH3P10K02-NV-YD-L-10kW:
- Suport tehnic in Romania: Solis Service Center Romania: 0373 808 894
- Garantie: 10 ani
- Paralelizare: Max 6 invertoare in paralel
- Grad de protecție: IP66 se poate instala la exterior
- Compatibilitate cu generatoare: Creste autonomia in cazul intreruperilor de curent prelungite
- Capacitate de suprasarcina de 200%: Permite susținerea temporară a unor cerinte mai mari de consum
Caracteristici Tehnice
- Intrare panouri: Max 16kW
- Tensiune de functionare PV: De la 200V la 850V - Max: 1000V
- Curent de intrare PV: 20A (2 x MPPT independente)
- Putere de incarcare: 220A
- Capacitate maxima de ieșire AC: 10 kW
- Compatibilitate baterii: Li-ion LOW Voltage 48V